ZEREZGOLD

ZerezGold 2008 yılında kurulmuş olup; İstanbul’da kuyumculuk ve mücevherat sektöründe faaliyet göstermektedir . Faaliyetlerine kurumsal yapısı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kurulduğu tarihteki heyecanıyla devam eden ZerezGold, bütün sektörlerde en son teknolojiyi kullanmakta, müşteri portföyünü ve bilinirliğini her geçen gün arttırmaktadır.

Profesyonel kuyumculuk sektörüne vizyon kazandırmak, her zaman olduğu gibi kuyumculuk alanında yeniliklere ve ilklere imza atmak amacıyla, 20202 yılından itibaren internet ortamında da faaliyet gösteren Zerez Gold’un asıl hedefi; müşterilerine üstün hizmet ve güven anlayışını daha iyi sunmak, yenilikçi ve lider bir kuruluş olmaktır.

ZerezGold, sahip olduğu güvenilirlik, kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübesini gelişen teknoloji ile birleştirerek 2020 yılında zerezgold.com’u kurmuştur. Güçlü ve bilgili ekibiyle tüm ürünlerinde özgün tasarımlarıyla yeni bir çizgi oluşturmuştur. Klasik ürün modellerinden, farklı özel tasarımlara kadar
geniş bir ürün yelpazesine sahip ZerezGold, kullandığı kaliteli taş ve el işçiliği ile üretilen ürünleri pırlantaya değer veren siz değerli müşterilerinin.’’ beğenisine sunmaktadır.

ZerezGold, müşterilerine altın ve pırlantalı ürünlerde seçkin ulusal markaların altın ve mücevherlerine yer vermektedir. Bu seçkin ürün yelpazesi içerisinden beğendiğiniz ve aradığınız ürünü bulmanızı temenni ederiz.

Zarafetin kaynağı artık size daha yakın…